Klinika MeyerMedical

W oparciu o swoje 25-letnie doświadczenie w zawodzie chirurga wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którym miałem i mam przyjemność pomagać zapraszam do Kliniki Chirurgii Estetycznej MeyerMedical. Właśnie tu zaczyna się piękno, które nie jedno ma imię. Klinika oferuje pełen zakres chirurgii estetycznej, dermatochirurgii. Profesjonalizm zespołu oraz wysoka jakość świadczonych usług są przepustką do tego, aby to co do tej pory było niemożliwe stało sie rzeczywistością.  Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego indywidualne podejście zapewnia efektywną współpracę oraz bardzo dobre rezultaty leczenia. Wyszkolony personel medyczny dba o bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta.

Klinika MeyerMedical znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia około 600m od wrocławskiego rynku w rejonie zabytkowego Placu św. Macieja

Do dyspozycji pacjentów są trzy gabinety, sala operacyjna wyposażona jest w nowoczesna aparaturę medyczną spełniającą najwyższe europejskie standardy jak: aparatura do znieczuleń firmy DRAGER, kardiomonitory, klimatyzacja, gabinet zabiegowy, komfortowy pokój pozabiegowy dla pacjenta, który posiada system przywoływawczy personel, toaleta z prysznicem, klimatyzacje, dostęp do Internetu oraz telewizor.

“Piękno niejedno ma imię – dodaj mu swoje.”

Nasz wygląd to kapitał, który procentuje dobrym samopoczuciem i wyższą samooceną. Wpływa też na sposób, w jaki postrzegają nas inni.